TNPU08056K19BZEN00
MFR.Part #
TNPU08056K19BZEN00
JLCPCB Part #
C4211693
Description
-55℃~+125℃ 125mW 6.19kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS