TNPU080556K2AZEN00
MFR.Part #
TNPU080556K2AZEN00
JLCPCB Part #
C4033200
Description
-55℃~+125℃ 125mW 56.2kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS