TNPU080554K9BZEN00
MFR.Part #
TNPU080554K9BZEN00
JLCPCB Part #
C3922524
Description
-55℃~+125℃ 125mW 54.9kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS