TNPU08053K16BZEN00
MFR.Part #
TNPU08053K16BZEN00
JLCPCB Part #
C4084352
Description
-55℃~+125℃ 125mW 3.16kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS