TNPU080511K8BZEN00
MFR.Part #
TNPU080511K8BZEN00
JLCPCB Part #
C3930389
Description
-55℃~+125℃ 11.8kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS