TNPU06035K23BZEN00
MFR.Part #
TNPU06035K23BZEN00
JLCPCB Part #
C4076829
Description
-55℃~+125℃ 100mW 5.23kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS