TNPU06033K90BZEN00
MFR.Part #
TNPU06033K90BZEN00
JLCPCB Part #
C4300921
Description
-55℃~+125℃ 100mW 3.9kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS