TNPU06031K02BZEN00
MFR.Part #
TNPU06031K02BZEN00
JLCPCB Part #
C3929589
Description
-55℃~+125℃ 1.02kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS