SG73S1JRTTD123J
MFR.Part #
SG73S1JRTTD123J
JLCPCB Part #
C7311829
Description
-55℃~+155℃ 12kΩ 200mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS