SOMC160310K0GEA
MFR.Part #
SOMC160310K0GEA
JLCPCB Part #
C1731049
Package
SOIC-16-5.6mm
Description
10kΩ 16 160mW 8 ±100ppm/℃ ±2% SOIC-16-5.6mm Resistor Networks, Arrays ROHS