SIHP18N50C-E3
MFR.Part #
SIHP18N50C-E3
JLCPCB Part #
C11739
Package
TO-220AB
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 18A 223W 270mΩ@10V 500V 5V 76nC@10V N-Channel TO-220AB MOSFETs ROHS