SFR25H0001008FA500
MFR.Part #
SFR25H0001008FA500
JLCPCB Part #
C1378497
Description
-55℃~+155℃ 1Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±250ppm/℃ 插件,D2.5xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS