SFR2500006200FR500
MFR.Part #
SFR2500006200FR500
JLCPCB Part #
C1751000
Package
Plugin
Description
-55℃~+155℃ 400mW 620Ω Metal Film Resistors ±1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS