SA48A-E3/54
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SA48A-E3/54
JLCPCB Part #
C3699390
Package
DO-204AC(DO-15)
Description
-55℃~+175℃ 1uA 48V 500W 53.3V 6.5A 77.4V TVS Unidirectional DO-204AC(DO-15) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS