SA24CA-E3/54
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SA24CA-E3/54
JLCPCB Part #
C1975080
Package
DO-15(DO-204AC)
Description
-55℃~+175℃ 12.9A 1uA 24V 26.7V 38.9V 500W@10/1000us Bidirectional TVS DO-15(DO-204AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS