RWR84S4R87FRB12
MFR.Part #
RWR84S4R87FRB12
JLCPCB Part #
C1478334
Description
-55℃~+250℃ 4.87Ω 7W Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D7.9xL22.2mm Through Hole Resistors