RWR81SR287FRB12
MFR.Part #
RWR81SR287FRB12
JLCPCB Part #
C1466184
Description
-55℃~+250℃ 1W 287mΩ Wirewound Resistor ±1% ±650ppm/℃ 插件,D2.2xL6.4mm Through Hole Resistors