ERC556K8100FKEK600
MFR.Part #
ERC556K8100FKEK600
JLCPCB Part #
C3512388
Package
Plugin,D2.5xL7.1mm
Description
-65℃~+175℃ 250mW 6.81kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors ROHS