RNX050500MJNLB
MFR.Part #
RNX050500MJNLB
JLCPCB Part #
C1449468
Description
-55℃~+225℃ 1.2W 500MΩ Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D3.6xL13.7mm Through Hole Resistors ROHS