RNX02510K0JKR7
MFR.Part #
RNX02510K0JKR7
JLCPCB Part #
C1818849
Description
-55℃~+150℃ 10kΩ 500mW Metal Oxide Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D3.6xL7.4mm Through Hole Resistors ROHS