RNR60K2001FRR36
MFR.Part #
RNR60K2001FRR36
JLCPCB Part #
C3481542
Description
-65℃~+175℃ 250mW 2kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors