RNR60K1001FRR36
MFR.Part #
RNR60K1001FRR36
JLCPCB Part #
C3442096
Description
-65℃~+175℃ 1kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors