RNR55H7503BPB14
MFR.Part #
RNR55H7503BPB14
JLCPCB Part #
C1468109
Description
-65℃~+175℃ 125mW 750kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors