RNR55H3922DSRSL
MFR.Part #
RNR55H3922DSRSL
JLCPCB Part #
C1820349
Description
-65℃~+175℃ 125mW 39.2kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors