RNC55J3832BRR36
MFR.Part #
RNC55J3832BRR36
JLCPCB Part #
C3364949
Description
-65℃~+175℃ 125mW 38.3kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors