RNR50H3401BRRE7
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RNR50H3401BRRE7
JLCPCB Part #
C3431414
Package
Plugin,D1.8xL3.8mm
Description
-65℃~+175℃ 100mW 3.4kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors