RNC70H9092BRRE5
MFR.Part #
RNC70H9092BRRE5
JLCPCB Part #
C3400750
Description
-65℃~+175℃ 750mW 90.9kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors