Y16903R00000F9L
MFR.Part #
Y16903R00000F9L
JLCPCB Part #
C1486162
Description
-55℃~+150℃ 3Ω 8W ±0.2ppm/℃ ±1% TO-220 Through Hole Resistors ROHS