RNC70H7503FRRE7
MFR.Part #
RNC70H7503FRRE7
JLCPCB Part #
C3424449
Description
-65℃~+175℃ 750kΩ 750mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors