RNC70H1213FRRE5
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RNC70H1213FRRE5
JLCPCB Part #
C3572596
Package
Plugin,D4.6xL14.3mm
Description
-65℃~+175℃ 121kΩ 750mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors