RNC65J6813BRB14
MFR.Part #
RNC65J6813BRB14
JLCPCB Part #
C3512427
Description
-65℃~+175℃ 500mW 681kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors