RNC65H95R3BMRE8
MFR.Part #
RNC65H95R3BMRE8
JLCPCB Part #
C3437266
Description
-65℃~+175℃ 500mW 95.3Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors