Y162451R0000A9R
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y162451R0000A9R
JLCPCB Part #
C4347272
Package
0805
Description
-55℃~+150℃ 200mW 51Ω Metal Foil Resistor ±0.05% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS