RNC65H6653FRRE8
MFR.Part #
RNC65H6653FRRE8
JLCPCB Part #
C3424230
Description
-65℃~+175℃ 500mW 665kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors