Y11694K99000A9R
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y11694K99000A9R
JLCPCB Part #
C3964350
Package
SMD,7.3x4.3mm
Description
-55℃~+175℃ 4.99kΩ 600mW Metal Foil Resistor ±0.05% ±2ppm/℃ SMD,7.3x4.3mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS