RNC65H2873FRRE8
MFR.Part #
RNC65H2873FRRE8
JLCPCB Part #
C3425212
Description
-65℃~+175℃ 287kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors