RNC70H4021FMB144
MFR.Part #
RNC70H4021FMB144
JLCPCB Part #
C3379109
Description
-65℃~+175℃ 4.02kΩ 750mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors