RNC65H2773BRRE6
MFR.Part #
RNC65H2773BRRE6
JLCPCB Part #
C3376157
Description
-65℃~+175℃ 277kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors