RNC65H2554FRRE8
MFR.Part #
RNC65H2554FRRE8
JLCPCB Part #
C3509343
Description
-65℃~+175℃ 2.55MΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors