RNC65H2554FRRE5
MFR.Part #
RNC65H2554FRRE5
JLCPCB Part #
C3549940
Description
-65℃~+175℃ 2.55MΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors