RNC65H1470FRRE6
MFR.Part #
RNC65H1470FRRE6
JLCPCB Part #
C3444197
Description
-65℃~+175℃ 147Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors