RNC60K2673FRB14
MFR.Part #
RNC60K2673FRB14
JLCPCB Part #
C3575032
Description
-65℃~+175℃ 250mW 267kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors