Y006231K2000V9L
MFR.Part #
Y006231K2000V9L
JLCPCB Part #
C1487133
Description
-55℃~+125℃ 31.2kΩ 600mW ±0.005% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS