RNC60J1002BRR36
MFR.Part #
RNC60J1002BRR36
JLCPCB Part #
C3507313
Description
-65℃~+175℃ 10kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors