RLR07C1001GRBSL
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RLR07C1001GRBSL
JLCPCB Part #
C1439438
Package
Plugin,D2.3xL6.4mm
Description
-65℃~+150℃ 1kΩ 250mW Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors