RNC60H7500DSB14
MFR.Part #
RNC60H7500DSB14
JLCPCB Part #
C3420646
Description
-65℃~+175℃ 250mW 750Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors