RNC60H2640BRB14
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RNC60H2640BRB14
JLCPCB Part #
C3456560
Package
Plugin,D2.5xL7.1mm
Description
-65℃~+175℃ 250mW 264Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors