RNC60H1962BRRE6
MFR.Part #
RNC60H1962BRRE6
JLCPCB Part #
C1827298
Description
-65℃~+175℃ 19.6kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors