RNC50H1962BRR36
MFR.Part #
RNC50H1962BRR36
JLCPCB Part #
C1820503
Description
-65℃~+175℃ 100mW 19.6kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors