RNC60H1743FRR36
MFR.Part #
RNC60H1743FRR36
JLCPCB Part #
C1800598
Description
-65℃~+175℃ 174kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors